UkrainianEnglish (United Kingdom)
Архів новин

Title Filter     Display # 
#

Article Title
Hits
Monday, 28 October 2019 Боротьба за недопущення руйнації реформ у сфері автоматизованого збору виручки на транспорті триває 1302
Thursday, 04 April 2019 Представлення новітніх інтегрованих рішень на транспорті 3587
Thursday, 20 December 2018 Комплексна робота над змінами в сфері пасажирських перевезень триває 4256
Monday, 22 October 2018 Розвиток електронних послуг у громадському транспорті м.Біла Церква триває! 4327
Friday, 11 May 2018 Отримано відзнаку успішності! 3287
Thursday, 12 April 2018 Розпочалась робота II міжнародної виставки City Trans Ukraine 2018! 3037
Monday, 26 March 2018 Тексти постанов Кабінету Міністрів, які запроваджують монетизацію пільг на транспорті, розміщено на сайті Кабінету Міністрів (https://www.kmu.gov.u 3533
Thursday, 15 March 2018 Перемога в сфері монетизації пільг на транспорті 2682
Monday, 29 January 2018 Засідання робочої групи з питань впровадження електронного квитка при Міністерстві інфраструктури. 3732
Thursday, 10 August 2017 Презентація електронного квитка в Миколаєві 4659
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 1 of 11

Новини автоматизованого обліку надання соціальних пільг

28.10.2019
There is no translation for your language. Please show this for site administrator....
04.04.2019
There is no translation for your language. Please show this for site administrator....
20.12.2018
There is no translation for your language. Please show this for site administrator....