UkrainianEnglish (United Kingdom)
Архів новин

Title Filter     Display # 
#

Article Title
Hits
Monday, 22 October 2018 Розвиток електронних послуг у громадському транспорті м.Біла Церква триває! 396
Friday, 11 May 2018 Отримано відзнаку успішності! 1108
Thursday, 12 April 2018 Розпочалась робота II міжнародної виставки City Trans Ukraine 2018! 1258
Monday, 26 March 2018 Тексти постанов Кабінету Міністрів, які запроваджують монетизацію пільг на транспорті, розміщено на сайті Кабінету Міністрів (https://www.kmu.gov.u 1752
Thursday, 15 March 2018 Перемога в сфері монетизації пільг на транспорті 1272
Monday, 29 January 2018 Засідання робочої групи з питань впровадження електронного квитка при Міністерстві інфраструктури. 2184
Thursday, 10 August 2017 Презентація електронного квитка в Миколаєві 3034
Wednesday, 02 August 2017 Квитки з QR-кодом замість жетонів у Київському метрополітені 3022
Friday, 21 July 2017 У Дніпрі пройшов круглий стіл компаній, які мають досвід реалізації рішень електронного квитка 2344
Thursday, 30 March 2017 Консорціум «АСТЕК» прийняв участь у виставці «City Trans Ukraine 2017», яка відбулась 30 березня 2017 року 3234
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 1 of 11

Новини автоматизованого обліку надання соціальних пільг

22.10.2018
There is no translation for your language. Please show this for site administrator....
11.05.2018
There is no translation for your language. Please show this for site administrator....
12.04.2018
There is no translation for your language. Please show this for site administrator....