UkrainianEnglish (United Kingdom)
Архів новин

Title Filter     Display # 
#

Article Title
Hits
Thursday, 20 December 2018 Комплексна робота над змінами в сфері пасажирських перевезень триває 460
Monday, 22 October 2018 Розвиток електронних послуг у громадському транспорті м.Біла Церква триває! 990
Friday, 11 May 2018 Отримано відзнаку успішності! 1623
Thursday, 12 April 2018 Розпочалась робота II міжнародної виставки City Trans Ukraine 2018! 1536
Monday, 26 March 2018 Тексти постанов Кабінету Міністрів, які запроваджують монетизацію пільг на транспорті, розміщено на сайті Кабінету Міністрів (https://www.kmu.gov.u 1863
Thursday, 15 March 2018 Перемога в сфері монетизації пільг на транспорті 1369
Monday, 29 January 2018 Засідання робочої групи з питань впровадження електронного квитка при Міністерстві інфраструктури. 2271
Thursday, 10 August 2017 Презентація електронного квитка в Миколаєві 3116
Wednesday, 02 August 2017 Квитки з QR-кодом замість жетонів у Київському метрополітені 3106
Friday, 21 July 2017 У Дніпрі пройшов круглий стіл компаній, які мають досвід реалізації рішень електронного квитка 2431
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 1 of 11

Новини автоматизованого обліку надання соціальних пільг

20.12.2018
There is no translation for your language. Please show this for site administrator....
22.10.2018
There is no translation for your language. Please show this for site administrator....
11.05.2018
There is no translation for your language. Please show this for site administrator....