UkrainianEnglish (United Kingdom)
Архів новин

Title Filter     Display # 
#

Article Title
Hits
Monday, 28 October 2019 Боротьба за недопущення руйнації реформ у сфері автоматизованого збору виручки на транспорті триває 4918
Thursday, 04 April 2019 Представлення новітніх інтегрованих рішень на транспорті 7290
Thursday, 20 December 2018 Комплексна робота над змінами в сфері пасажирських перевезень триває 8110
Monday, 22 October 2018 Розвиток електронних послуг у громадському транспорті м.Біла Церква триває! 5281
Friday, 11 May 2018 Отримано відзнаку успішності! 3911
Thursday, 12 April 2018 Розпочалась робота II міжнародної виставки City Trans Ukraine 2018! 3613
Monday, 26 March 2018 Тексти постанов Кабінету Міністрів, які запроваджують монетизацію пільг на транспорті, розміщено на сайті Кабінету Міністрів (https://www.kmu.gov.u 4151
Thursday, 15 March 2018 Перемога в сфері монетизації пільг на транспорті 3198
Monday, 29 January 2018 Засідання робочої групи з питань впровадження електронного квитка при Міністерстві інфраструктури. 4271
Thursday, 10 August 2017 Презентація електронного квитка в Миколаєві 5224
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 1 of 11

Новини автоматизованого обліку надання соціальних пільг

28.10.2019
There is no translation for your language. Please show this for site administrator....
04.04.2019
There is no translation for your language. Please show this for site administrator....
20.12.2018
There is no translation for your language. Please show this for site administrator....